úvodo náskontakty
medicínska starostlivosť
autologná plazma - vlastná krv v liečbe pohybového aparátu

Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z piatich až šiestich ošetrení prístrojom využívajúcim IPL s odstupom 3 – 4 týždňov. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievy. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad  tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Účinky fotoomladenia:

  • Pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky
    a celkovo mení vzhľad kože
  • Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad
  • Efektívne lieči vaskulárne
    a pigmentové nedokonalosti
  • Zvyšuje napätie pokožky
  • Redukuje rozšírené póry az o 60 %

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a hornú časť rúk až po predlaktie. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa používajú tmavé okuliare. Na pokožku sa priloží filter optického vlnovodu a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20 minút.

 

Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky. Rovnaký zákrok sa robí na krku, dekolte a na rukách. Ľahkými cievnymi zmenami sú rozšírené žilky a vlásočnice.

Tvár má rozsiahlu sieť žiliek a drobných krvných cievok, nazývaných vlásočnice. Plynutie času, stres, ostré slnko a iné faktory môžu zapríčiniť ich trvalé rozšírenie a následný vznik červených žiliek alebo škvŕn na tvári. Fotorejuvenizácia môže pomôcť úplne odstrániť poškodené žilky a škvrny.

fotorejuvenizácia

Cenník - fotorejuvenizácia

   
FOTOREJUVENIZÁCIA
tvár + krk 80 €
tvár + krk + dekolt 120 €
   
PIGMENTOVÉ ŠKVRNY, CIEVY 80 €
   
AKNÉ 80 €