úvodo náskontakty
medicínska starostlivosť
masáže, wellness... Rovnováha teľa, emócií a mysle = zdravie

Masáž predstavuje pôsobenie na telo a manipuláciu s telom pomocou tlakov - štrukturovaných, neštrukturovaných, stacionárnych alebo pohyblivých - tlak, impulz či vibrácie. Vykonáva sa ručne alebo pomocou mechanických pomôcok. Cieľové tkanivá môžu byť svaly, šľachy, väzy, koža, kĺby alebo iné spojivové tkanivá, ako aj lymfatické uzliny alebo orgány tráviaceho systému. Masáž môže byť aplikovaná rukami, prstami, lakťami, kolenami, predlaktím a chodidlami. Existuje viac ako sto rôznych známych masážnych techník. Najviac uvedených dôvodov pre zavedenie masáže ako liečby boli dopyt klientov a vnímanie klinických účinkov.

Klasická masáž
Patrí medzi základné liečebné prostriedky. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, pomáha eliminovať toxíny z tela a zachovať pokožku pružnú s pomocou používania rastlinných a bio olejov.

Športová masáž
Je to druh klasickej masáže, ktorá je vhodné najmä po nadmernom zaťažení vášho tela po športovom výkone pomocou špeciálnych emulzií

Breussova masáž Je to energeticko manuálna masáž v oblasti chrbtice. Uvoľňuje telesné i psychické blokády a regeneruje medzistavcové platničky.

Masáž s aplikovaním dornovej metódy Je to masáž s jemnou manuálnou terapiou, pomocou ktorej sú kĺby a stavce bezpečne a presne uvedené do správnych polôh a vyrovnáva sa tak celková statika tela. Je veľmi vhodná pri dlhodobých bolestiach a problémoch s chrbticou.

Havajská masáž Lomi-Lomi
Originálna masáž z Havajských ostrovov, po ktorej sa budete cítiť plný energie, šťastia a zdravia. Očistí a zvýši Váš energetický potenciál a umocní Vašu jedinečnosť.

Detoxikačná medová masáž
Je to špeciálna masáž, ktorá využíva výborné detoxikačné účinky medu. Pri masáži sa dochádza k odstraňovaniu starých usadenín a jedov až z hĺbky telesných tkanív, čím má zároveň anticelulítídové účinky.

Masáž s čokoládovým olejom
Táto masáž pomocou čokoládového oleja s výťažkom rastlinného kofeínu stimuluje nervový systém, popritom má energetický účinok, urýchľuje v tele látkovú výmenu, hydratuje pokožku a aktívne odstraňuje vrásky.

Lávové kamene – Hot Stone
Masáž s teplými lávovými kameňmi. Je to procedúra, ktorá odstraňuje napätie svalov, stres a nabíja telo energiou.

Anticelulitídna masáž
Ide o lymfatickú masáž pri ktorej dôjde k stimulácií lymfatického a krvného systému a k rozrušeniu tukového tkaniva. Telo sa zbavuje toxínov a odpadových látok.

Čokoládový sen
Kakao je bohatý na prírodné latky, ktoré pokožku vyzivujú a omladzujú. Má hydratačný účinok, pomáha predchádzať vráskam a redukovať strie.

 
masáže

Masáže

  30
min.
60
min.
90
min.
120
min.
Celotelová klasická masáž   25 € 30 € 43 €
Klasická lokálna masáž chrbtice 10 €      
Klasická masáž nôh, rúk 10 €      
Športová masáž   25 € 30 € 43 €
Breussova masáž 15 €      
Masáž s aplikovaním dornovej metódy   25 € 35 €  
Havajská masáž Lomi-Lomi   35 € 43 €  
Masáž lávovými kameňmi Hot Stone   35 € 43 €  
Detoxikačná medová masáž 15 €      
Masáž s čokoládovým olejom   25 € 43 €  
Anticelulitídová masáž   20 €    
Mäkké techniky 15 €      
 

Wellnes s procedúry

Čokoládový sen     40 €  
Choco-chili pokušenie – Body Wrapping 35 €  
Upokojujúce regenerujúce bahno     35 €  
 

Telové peelingy

Kokosový peeling – masáž kokosovým olejom 35 €  
Havajská masáž Lomi-Lomi     35 €